Koffieleuten, theetjedrinken en kinderitems scoren. Dat is de gedachten achter het concept Leut, koffie & thee in de Lange Groenendaal.
De nieuwe winkel is een samensmelting van Heb ik VIA en House of Goods in dezelfde straat, gecreëerd na het vertrek van Kersvers. “Het wordt een conceptstore met artikelen voor baby’s en kinderen met een gezellige koffiecorner – genaamd Leut – met een eigen assortiment", aldus de initiatiefnemers Belinda en Maaike en buurman Dick.
Als je met je neus voor de winkel aan de Lange Groenendaal 74 staat wordt de linkerkant het klein warenhuis voor baby- en kinderenartikelen en de rechterkant Leut, koffie & thee. De branderij is verhuisd naar Heb ik VIA kids en er is een Do It Yourself Theepakkerij waar bezoekers hun eigen thee kunnen samenstellen. En je kunt er uiteraard genieten van een goede kop koffie met een lekker taartje.
Komende zaterdag 9 november is de opening.