De rode loper lag woensdagavond voor de ingang van de Gouwekerk, voor het 90-jarig jubileum van voetbalvereniging Jodan Boys uit Gouda met bijna 250 genodigden.
Het was de aftrap van het 90-jarig jubileum van CVV De Jodan Boys. DE gasten genoten in een bijzondere setting van een heerlijk 4 gangendiner. Tussen de gangen door speelde zanger/pianist Alexander Broussard, bijgestaan door zangeres Nikki en saxofonist Sandy, de ene na de andere grote hit. Tijdens de laatste nummers had vrijwel iedereen zijn of haar zitplaats verruild voor een plaats op de dansvloer.
Marco Veenhuis benoemd tot erelid
Halverwege de avond nam voorzitter Marco Kastelein het woord. Hij sprak de aanwezigen toe over de grote verdiensten van Marco Veenhuis voor Jodan Boys in de afgelopen decennia. Zijn jarenlange hoofdsponsorschap, diverse vrijwilligerstaken, het mede mogelijk maken van de nieuwbouw en vele andere hoogtepunten passeerden de revue. De benoeming tot erelid aan het einde van het betoog werd vanuit de zaal met een langdurig applaus ondersteund.
Volgende activiteiten
De komende twaalf maanden staan er nog veel meer jubileumactiviteiten gepland voor alle doelgroepen binnen de club. De volgende festiviteit is een tweedaags muziekevent in de buitenlucht op het eigen Sportcomplex Oosterwei. Op vrijdag 14 juni nemen drie tribute bands en een DJ de bezoekers onder de naam “A Tribute to our History!” mee op een muzikale reis door de clubgeschiedenis. Een dag later op zaterdag 15 juni is er muziek uit het heden en recentere verleden met optredens van o.a. Freddy Moreira, Ammar en coverband Party Pulse. De online kaartverkoop is inmiddels gestart. Combitickets voor deze tweedaagse zijn beschikbaar voor een bedrag van € 19,34, verwijzend naar oprichtingsjaar 1934. Jodan Boys hoopt tijdens dit evenement niet alleen leden, maar ook andere bezoekers uit de regio te begroeten.