Gouda verwelkomt damesmodemerk Norah

18 July 2023, 18:11 uur
Lokaal
mainImage
PR

Met meer dan 95 winkels door heel Nederland – en 2 in België – is Norah niet meer weg te denken uit de winkelstraten.
Als gevestigde naam timmert Norah aan de weg met een vernieuwd winkelconcept en een gloednieuwe winkel in Gouda. Donderdag 20 juli opent Norah Gouda haar deuren en de eerste 50 klanten ontvangen een cadeautje bij hun aankoop.

Om de Nederlandse vrouw de kracht te geven om te zijn wie ze is op ieder moment, maakt Norah elke collectie in de maten 36 t/m 48. Geen plussize, maar gewoon maten voor de Hollandse vrouw. In de winkels kun je terecht voor persoonlijk advies en een gezellig kopje koffie. Je vindt er de laatste trends, maar ook basics en comfort. En zoals een echte Hollandse, is Norah verrassend scherp geprijsd.

Bij Norah vind je alles voor een complete look, van top tot teen. Of je nu zin hebt in een zwierige jurk, een hippe rok of een opvallende blouse. Uiteraard vind je bij Norah ook vesten, leggings en shirts in neutrale kleuren. Ze heeft zelfs exclusieve collecties zoals de denimcollectie of een speciale collectie in samenwerking met BN’er Antje Monteiro.