Lekker weer? BBQ aan! 

25 April 2020, 10:45 uur
Uitgaan
mainImage
Gouds Glas

Lekker weer? BBQ aan! 

Dat we thuis moeten blijven, betekent niet dat we onszelf niet mogen verwennen. We zijn gezegend met mooi weer en honger en of lekkere trek hebben we altijd. Wat is er nu fijner dan gezellig barbecuen tijdens een warme voorjaarsdagen? 

Flesje wijn erbij, wat tropische deuntjes, barbecue aan… voor het vlees wordt gezorgd! Veel restaurants in Gouda bezorgen nu ook BBQ-pakketten, dus je hoeft de deur er niet eens voor uit. 

Zo ook Gouds Glas. Bij Gouds Glas hebben ze een heerlijk BBQ-pakketten voor je samengesteld.

BBQ Pakket
Bestaande uit twee stokjes kipsaté, varkenshaas, medaillon met Beurre de Paris, Black Angus rundburger, Jalapeno Braadworst. Het pakket wordt compleet gemaakt met ovenvers brood, kruidenboter, pesto-aardappeltjes, koolsalade en drie koude sauzen.

Côte de Boeuf
Of ga je voor de Côte de Boeuf voor twee personen. Met ovenvers brood, kruidenboter, pesto-aardappeltjes , koolsalade, drie koude sauzen.

Polderhoen op de BBQ
Ook lekker: een haantje voor op de BBQ. Met pesto-aardappeltjes voor de BBQ, ovenvers brood, kruidenboter, koolsalade en drie koude sauzen.

Spareribs op de BBQ
Wat dacht je van spareribs. Met coca-cola rub, pesto-aardappeltjes voor de BBQ, ovenvers brood, kruidenboter kool salade en drie koude sauzen.

Gambaspiezen
Gouds Glas serveert voor thuis ook gambaspiezen. Met pesto-aardappeltjes voor op de BBQ, ovenvers brood, kruidenboter, koolsalade en drie koude sauzen.

Passie
"Ondanks dat onze deuren gesloten zijn, gaan we graag alsnog door met onze grote passie, namelijk: heerlijk eten verzorgen voor de mensen in Gouda!", aldus eigenaar Joost Zekveld.

"Vanaf nu hebben we een aantal gerechten die besteld kunnen worden en opgehaald bij Gouds Glas of bij je thuisbezorgd. De voor- en hoofdgerechten worden luchtdicht verpakt en dan kun je het thuis verwarmen in een pan met kokend water. Na 7 minuten kun je heerlijk genieten van jouw versbereide maaltijd. Wanneer je drie gangen voor twee personen besteld, krijgt je er een bijpassende fles Chiloe Sauvignon Blanc cadeau bij!", vertelt Joost.

Gouds Glas bezorgt in Gouda, Haastrecht, Boskoop, Stolwijk, Waddinxveen, Gouderak, Reeuwijk en Bodegraven.

Zie voor nader info op www.goudsglas.nl