Wethouder mist openingsstoot bij jubilerend Nieuwe Gouwe

18 August 2023, 09:52 uur
Lokaal
mainImage
PR

Wethouder Thierry van Vugt miste de openingsstoot van het onderlinge biljarttoernooi van de jubilerende biljartvereniging Nieuwe Gouwe (10 jaar). Maar zijn aanwezigheid bij deze viering vergoedde veel, zeker toen hij toezegde dat de gemeente graag samen met zijn collega van sport Michiel Bunnik in overleg gaat met Stichting De Hoog over het voortbestaan van biljart en bridgecentrum De Hoog. De huur van het gebouw dreigt te worden opgezegd.

Dat laatste betekent dat twee biljartverenigingen, enkele bridgeclubs, damvereniging Damlust, schaakclub Messemaeker, de Go-vereniging en een zangkoor (wekelijks goed voor zo’n 500 bezoekers) op zoek moeten naar een ander onderkomen. Vooral voor de biljartclubs zal dat niet meevallen, maar de wethouder zegde toe dat de gemeente zal meezoeken.

Deze zorgen werden op deze lustrumdag voor even opzijgezet tijdens een spannend onderling toernooi, dat werd gewonnen door Jan Wassenaar. Na het biljarten konden de leden (plus enkele gasten) zich tegoed doen aan een lopend buffet