In de vakantie worden er iedere dag activiteiten georganiseerd op kinderboerderij De Goudse Hofsteden in Gouda. Tijdens de vakantie zijn we ook op maandag geopend. Kinderen kunnen dagelijks komen knutselen: van schilderijtje kleuren tot het verven van een spaarvarkentje. Hiervoor is aanmelden niet nodig. Voor de andere activiteiten kan tot een dag van te voren aangemeld worden. Thuis gaan eten is niet nodig, op de boerderij kan ook gegeten worden, vers belegde broodjes, pannenkoeken, poffertjes en veel meer!
Maandag 12 aug, wordt er ’s ochtends een pony en ezeltjesochtend georganiseerd tussen 10.30 – 12.00 uur. Kinderen gaan meehelpen met het verzorgen van de pony’s en ezels, maken een leuke knutsel en een cupcakje! Vanaf 4 jaar. Bijdrage € 8,00 incl. ranja. Er kunnen maximaal 15 kinderen deelnemen.
Vanmiddag kunnen kinderen tussen 14.00 uur en 15.00 uur creatief aan de slag met schelpen. De kinderen kunnen kiezen uit een schatkistje of een fotolijstje, bijdrage € 5,95
Dinsdag 13 aug, kunnen kinderen tussen 14.00-15.00 uur een strandkoord maken met verschillende materialen, onder andere schelpen van piepschuim, veertjes, kralen en meer, bijdrage € 5,95
Woensdag 14 aug, ochtend voor dierenvrienden! Op deze ochtend (10.30 – 12.00 uur) kunnen kinderen van 4 tot en met 10 jaar meehelpen met het verzorgen van de dieren samen met de dierverzorger, dieren knuffelen in de knuffelhoek, samen een leuk spel doen en knutselen. Afsluiting met een lekkere pannenkoek en een glas melk of limonade! Deelname kost € 8.00
’s Middags een creatieve activiteit van 14.00-15.00 uur.
Donderdag 15 aug, Wie Durft?? S ochtends komen er een aantal bijzondere dieren op bezoek op de kinderboerderij van Exotus Serpenti. Van 10.00-11.00 uur of van 11.00-12.00 uur kun je van alles te weten komen over verschillende reptielen onder begeleiding van een dierverzorger van hen. Er kan een maximum aantal deelnemers deelnemen. Deze activiteit betreft een kind-ouder activiteit. Als ouder betaald u ook voor deelname. Deelname € 5,00 pp.
’s Middags kunnen kinderen geschminkt worden tussen 14.00-15.00 uur.
Vrijdag 16 aug, Vandaag komen er bijzondere dieren op bezoek: uilen en roofvogels!. Van 10.00-10.45 uur of van 11.00-11.45 uur kun je van alles te weten komen over deze bijzondere dieren onder begeleiding van een dierverzorger van Uil Topia. Er kan een maximum aantal deelnemers deelnemen. Deze activiteit betreft een kind-ouder activiteit. Als ouder betaald u ook voor deelname. Deelname € 4,50 pp.
’s Middags kunnen kinderen happy stones maken, bijdrage € 1,75
Zaterdag 17 aug, Ga mee met de groene heksen en maak een toverstaf! Samen met “de groene heksen” van het IVN gaan kinderen een kort rondje lopen en struinen. Onderweg komen ze van alles tegen, wellicht wel een magische toverstaf. Met de gevonden schatten gaan kinderen aan de slag met het versieren van een mooie tak. Opgeven kan via [email protected]