Stichting Present Gouda heeft een nieuwe voorzitter. Na vier jaar zich te hebben ingezet voor Present draagt interim-voorzitter Jan Los het stokje over aan Theo Krins. Jan Los: “Doordat ik ga verhuizen naar het buitenland waren we al een tijdje opzoek naar een nieuwe voorzitter. Als Present Gouda zijn we ongelofelijk blij dat we een nieuwe voorzitter hebben gevonden. Ik kijk terug op een bijzondere tijd waarin Present Gouda een sterke groei heeft doorgemaakt en we het 15-jarig jubileum met elkaar konden vieren. Ik ben dankbaar dat ik als bestuurslid onderdeel heb kunnen zijn van de impact die Present maakt. Met Theo Krins als nieuwe voorzitter gaat Present stevig verder.”
De nieuwe voorzitter, Theo Krins, is geen onbekende in het Goudse. Hij was ruim veertien jaar gemeenteraadslid en is al jarenlang actief in verschillende maatschappelijke en bestuurlijke functies binnen onze stad. Vanuit die betrokkenheid zet hij zich graag in voor initiatieven die mensen met elkaar verbinden.
Theo Krins: "Wat mij aanspreekt in Present is dat mensen op een heel praktische manier iets voor een ander kunnen betekenen. Zo ontstaan ontmoetingen die niet alleen hulp bieden, maar ook verbinding en nieuwe perspectieven. Ik kijk ernaar uit om daar samen met vrijwilligers, kerken, bedrijven en maatschappelijke organisaties aan bij te dragen."
De bestuurswissel is officieel per 1 juli 2026 ingegaan.