Snertwandeltocht door de polders van het Rottemerengebied

4 January 2023, 10:35 uur
Lokaal
mainImage
Pixabay

De Snertwandeltocht Rottemeren vindt plaats op zaterdag 7 januari 2023 en de start is bij de Willem-Alexanderroeibaan. Er zijn vijf verschillende afstanden waarbij de deelnemers door het prachtige Rottemerengebied worden geleid. De opbrengst van de wandeltocht is deels voor de organiserende IJsclub en deels voor een goed doel.

Dit jaar wordt de Snertwandeltocht van de IJsclub Zevenhuizen gehouden in samenwerking met Lionsclub Zevenhuizen. Net als voorgaande jaren kunnen de lopers genieten van de wandelingen door de prachtige polders van het Rottemerengebied.

Ter plaatse kan ingeschreven worden. De kosten zijn €5,00 voor kinderen (4 - 13 jaar) en €6,00 voor volwassenen. Leden van de IJsclub en/of wandelbond krijgen €1,00 korting.

Bekijk hier de routes en starttijden: