De selectie van Joda Boys heeft een trainingskamp in Portugal opgeslagen om zich daar voor te bereiden op de tweede helft van de competitie en om veel plezier te maken. De ploeg van trainer Mark Evers wordt vergezeld door sponsors en supporters. De Goudse voetbalploeg is donderdagochtend in Albufeira aangekomen. Tussen alle geannuleerde vluchten door vertrokken de Gouwenaren op tijd en hadden een hele voorspoedige vlucht.
Na een goede lunch werd de eerste training onder heerlijke omstandigheden afgewerkt. Gadegeslagen door de trouwe sponsoren, supporters en andere JB coryfeeën.
Gisteren begon Jodan Boys met een training en 's middags splitste de groep zich op. De selectie en staf werkten zich weer in het zweet op de padelbanen. De sponsoren en andere Jodan Boys coryfeeën hadden een heerlijke wijnproeverij met Portugese petisco!