Reünie bij schaatsclub Gouda op 27 juni 2026

18 May 2026, 09:56 uur
Lokaal
mainImage

Schaatsclub Gouda organiseert op 27 juni 2026 een bijzondere reünie. Ter voorbereiding op het 65-jarig bestaan in 2027 wordt deze reünie een ontmoetingsmoment voor oud-leden en leden met een langdurig lidmaatschap. Het evenement vindt plaats op het terrein van GoudAsfalt op zaterdag 27 juni vanaf 14.00 uur. Leden die tien jaar of langer lid zijn (geweest) en oud-leden van 50 jaar of ouder ontvangen een uitnodiging. De schaatsclub kent een rijke historie en heeft sinds 2010 ook naam gemaakt op het gebied van in-line skaten, zowel nationaal als internationaal. Honderden leden, jong en oud, hebben bij de club het schaatsen en/of skeeleren geleerd. De reünie is ook bedoeld om de rijke geschiedenis van de club verder te vervolmaken. Deelnemers wordt gevraagd attributen, verhalen, anekdotes en vooral foto’s met de club te delen en indien mogelijk af te staan.
 
Op 1 oktober 2027 bestaat scGouda 65 jaar. Dit jubileum zal uiteraard uitgebreid worden gevierd. Het doel is om de onderlinge band tussen (oud-)leden te versterken en het verhaal van de 65-jarige club verder compleet te maken. Tijdens de bijeenkomst krijgen deelnemers de gelegenheid om elkaar te ontmoeten, verhalen en anekdotes op te halen en te delen. Ook worden attributen en beelden uit het verleden getoond. Voor zover bekend is dit de eerste reünie waarbij vooral oud-leden worden uitgenodigd.

De organisatiecommissie is druk bezig met het verzamelen van namen en adressen uit zowel de huidige als oude ledenlijsten en archieven. Vanaf deze week worden de uitnodigingen voornamelijk per e-mail verstuurd. Lezers die tot de doelgroep behoren en geen uitnodiging hebben ontvangen, kunnen zich aanmelden door een e-mail te sturen naar [email protected]. Meer informatie is te vinden op de website van de club: https://www.scgouda.nl/