Politie Gouda: minder inbraken bij avondklok

29 April 2021, 14:20 uur
Lokaal
mainImage

"De avondklok. De Coronamaatregel waar veel over gezegd en geschreven is. Feit is dat gedurende de avondklok er nog minder werd ingebroken in ons werkgebied. Wat dat betreft hielp die maatregel onbedoeld onze aanpak van de woninginbraken", zo laat de politie van Gouda op haar Facebookpagina weten.

Korte Akkeren
Een aanpak die natuurlijk onverminderd door gaat. Zo hield de politie op 3 april een 23-jarige man uit Gouda op heterdaad aan op verdenking van het plegen van een woninginbraak. De inbraak en aanhouding vonden plaats in de wijk Korte Akkeren in Gouda. De rechter commissaris heeft ondertussen bepaald dat de man nog 90 dagen vast blijft zitten. Naast de inbraak waarvoor hij op heterdaad werd aangehouden wordt de man ook verdacht van het plegen van nog een aantal woninginbraken.

Nu 366 dagen vast
Een 27-jarige man uit Gouda overtrad zijn door de rechter opgelegde maatregelen. De man was door de rechter met schorsende voorwaarden in vrijheid gesteld. De man overtrad zijn voorwaarden en werd op 24 april door het Flex Team buiten Gouda aangehouden. De Gouwenaar moet nu 366 dagen zitten.