Kijktip: tweede aflevering Gouw aan Tafel

30 December 2020, 15:28 uur
Lokaal
mainImage

Dat Goudse ondernemers het niet makkelijk hebben deze winter, zal voor de meeste mensen geen verrassing zijn. Daarom presenteren Samenwerkende Ondernemersverenigingen Gouda (SOG) en De Goudse Schouwburg gedurende de lockdown iedere woensdag Gouw aan Tafel, waarin Goudse ondernemers een podium krijgen.

De gasten voor de tweede afleveren van Gouw aan Tafel zijn bekend! Dit keer met Astrid Blankwaard van Jambelles/Caminada Beenmode en Ondermode Gouda, Nienke Lindeboom van Karakter, Willem van den Broek van Cultuurhuis Garenspinnerij, wethouder Thierry Vugt, wereldkampioen Aafke van Leeuwen en geweldige muziek! Kijk je mee! Te zien op RTV Gouwestad en via de link van de De Goudse Schouwburg.

Zet je schrap
"Gouw aan Tafel! Zet je schrap! Er staat iets geweldigs te gebeuren een heuse talkshow met live muziek tijdens de lockdown", zo enthousiasmeert de immer enthousiaste centrummanager Hans van Aalst.

Mia Schaap bestuurslid van de (SOG) ondernemers Binnenstad kwam op het idee om in gesprek te gaan met Tineke Maas (De Goudse Schouwburg) in verband met de mogelijkheid om live te streamen. De SOG zet met alle partners in op een prachtige samenwerking die zichtbaar wordt in een wekelijks programma te volgen via de streaming vanuit de Schouwburg.

De SOG en De Goudse Schouwburg zetten met alle partners in op een prachtige samenwerking die zichtbaar wordt in een wekelijks programma, te volgen via livestream vanuit de Grote Zaal van de schouwburg. Inmiddels staat de eerste uitzending gepland voor aanstaande woensdag 23 december om 17u00. "Juist nu is het belangrijk om verbonden te zijn met inwoners en bezoekers van Gouda. Het programma wordt echt Gouds, er zullen ondernemers aanschuiven, iemand vanuit het Huis van de Stad, iemand vanuit cultuur en een speciale gast. Tevens zal er elke keer een muzikale omlijsting zijn, uitgevoerd door Goudse artiesten. Kortom Gouda op zijn best. Gouwenaars schenk iets in, neem er iets lekkers bij en geniet van alles wat Gouda heeft te bieden! Kortom GOUW AAN TAFEL!", aldus Hans van Aalst die het programma presenteert.

Livestream
Uiteraard is het vanwege de coronamaatregelen niet mogelijk om publiek de uitzendingen bij te laten wonen. Gelukkig heeft De Goudse Schouwburg de afgelopen weken laten zien dat voorstellingen via livestream een goed alternatief zijn. Gouw aan Tafel zal dan ook wekelijks om 17u00 online te zien zijn. De stream is gratis en reserveren is niet nodig. Daarnaast zijn de uitzendingen later nog terug te kijken. 

De tweede uitzending is woensdag 30 december om 17u00. Een link naar de stream is wekelijks te vinden op www.goudseschouwburg.nl