Het bestuur van Jodan Boys heeft besloten om het complex dit jaar in de kerstperiode te sluiten van 21 december tot en met 2 januari. Tijdens de kerstperiode is het binnen de Goudse voetbalclub gebruikelijk even los van voetbal te zijn. Dit geeft iedereen de kans de kersttijd op hun eigen manier in te vullen.
Op zaterdag 3 januari gaat Jodan Boys weer van start met in de ochtend de traditionele patattraining. ’s-Middags is er om 15.30 uur een wedstrijd tussen het huidige HE1 en de Jodan Boys Legends. Aansluitend is er de nieuwjaarsreceptie die zal worden begonnen met een afscheidsreceptie voor scheidend voorzitter Marco Kastelein. Daarvoor zijn enkele externe gasten uitgenodigd waaronder wethouder Michiel Bunnik van de gemeente Gouda. Ook leden die tijdens de ledenvergadering niet in de gelegenheid waren, kunnen dan afscheid nemen van Marco als voorzitter.
Daarna zal Karel van den Heuvel zijn eerste nieuwjaarstoespraak als nieuwe voorzitter en enkele vrijwilligers van het jaar in het zonnetje zetten.
Na de nieuwjaarsreceptie is er een feestelijke avond met muziek.