Na een aantal coronajaren waarin de Jodan Boys veiling niet door kon gaan, kon er afgelopen vrijdag in de Theaterbakkerheij weer volop geboden worden op de mooiste kavels. De Goudse voetbalvereniging hield deze veiling voor het vernieuwen van de toiletgroep in de kantine en een nieuw speeltuintje.
Vrijdag werden de sponsoren om zes uur uitgenodigd voor een borrel, met aansluitend een heerlijk diner in de foyer van de Theaterbakkerheij. De stemming zat er al snel in en de lekkerste gerechten en wijnen van wijnhandel van Welie werden geserveerd. Na het diner gingen om 20.15 uur de deuren open voor alle andere genodigden en belangstellenden die het veilingfeest wilden bijwonen. Ipad’s, horloges, dinerbonnen, rondleidingen in de Kuip, hotelovernachtingen het kon allemaal niet op, overal kon op worden geboden. Tussen de veilingrondes door werd er gedanst op de muziek van de huisband van de Theaterbakkerheij Bulk Out! het was een feest.
Aan het eind van de avond gonsde het al door de zaal dat de veiling en loterij een schitterend bedrag op zou gaan brengen. Nadat al de gemaakte kosten waren afgetrokken bleef er inderdaad een fabuleus bedrag over. De veiling leverde maar liefst 21.000 euro op.