Het Italiaanse restaurant L'Angelo Divino Delicatessen opent donderdag 7 mei (morgen) om 11:30 uur een tweede vestiging in de Sint Anthoniestraat in de binnenstad van Gouda.
''Wij zijn een 100% Italiaans restaurant dat het maximum aan in Italië gemaakte delicatessen biedt. Bereid volgens de Italiaanse traditie en altijd met verse ingrediënten. We houden van onze keuken en traditie, we bieden u het beste van Italiaans eten in combinatie met een selectie wijnen die zijn ontworpen voor onze fijnproevers'', aldus de eigenaren van L'Angelo Divino dat al een vestiging heeft in de Wijdstraat.
Gouwenaars zijn bij het nieuwe restaurant op 7 mei welkom voor gratis koffie/espresso, cannoli en stukken pizza al taglio. Op 15 mei volgt de officiële opening van de tweede vestiging.
Toeristen zijn over het algemeen positief over het restaurant: ''We hebben drie dagen in het mooie en gezellige Gouda gelogeerd en twee keer heerlijk gegeten in restaurant L'Angolo Divino ,méér dan fantastisch. Een érg sfeervol restaurant, fantástische bediening door héle vriendelijke én gepassioneerde mensen, vrolijk lachende koks in de keuken en een ontspannen sfeer. Bovenal de lekkerste gerechten ooit geproefd in een Italiaans restaurant én ook niet te vergeten de héérlijke wijntjes. Een héél groot compliment voor alle medewerkers én een grote aanrader voor een ieder die bij een Italiaans restaurant op sterrenniveau wil gaan eten'', luidt één van de recensies.