Het drietal van Hayfever brengt zondag 17 augustus vanaf 14.00 uur met passie en vakmanschap een ode aan de swingende jaren '50 rock'n'roll en hippe jaren '60 beatmuziek. Een gevarieerd repertoire waarbij de grootste hits worden gespeeld die herkenbaar zijn voor iedereen. Liedjes van Elvis Presley, Chuck Berry, The Beatles, The Rolling Stones, CCR en nog veel meer passeren de revue. Een muzikale tijdreis, voor jong en oud.
Bezetting:
Willem de Roode – zang, gitaar, bas
Gerben de Roode – bas, zang, gitaar
Andy IJzendoorn – drums
Tijdens de zomermaanden van 2025 vinden voor de 30e keer in Gouda de Houtmansplantsoenconcerten plaats. De concerten zijn op zondagen van 29 juni tot en met 31 augustus. De concerten zijn van 14.00 uur tot uiterlijk 16.30 uur. De entree voor de concerten is gratis.
De concerten vinden plaats in de monumentale muziektent in het Goudse Houtmansplantsoen. Het plantsoen is gelegen aan de Fluwelensingel in Gouda.