Grotendeels bewolkt met op meerdere plaatsen motregen

3 December 2020, 08:30 uur
Lokaal
mainImage

Het blijft donderdag grotendeels bewolkt. Eerst valt lokaal een beetje motregen, later op de dag kan het op meerdere plaatsen druilerig zijn. De temperatuur schommelt tussen 5 en 7 graden. Er staat een vrij kalme wind. Vrijdag is het opnieuw vrij somber weer en wisselen regen en droge perioden elkaar af. De zon blijft de grote afwezige. Het wordt wederom een graad of 6, maar door een stevige zuidelijke wind voelt het waterkoud aan.

Lokaal
Donderdag wordt het 5°C. Het blijft meestentijds droog, maar de bewolking blijft overheersend in het regionale weerbeeld en we krijgen slechts af en toe een glimp van de zon te zien. In de nacht naar donderdag kan de temperatuur tijdens brede opklaringen richting het vriespunt dalen en komt het aan de grond tot lichte vorst. 

Vrijdag en in het volgende weekend blijft het overwegend bewolkt en is er weinig ruimte voor de zon. In de aanloop naar het weekend neemt de neerslagkans toe. Vrijdag en zaterdag komen de maxima uit op 4 à 5°C. Meestal valt de neerslag gewoon als regen, maar natte sneeuw is niet uitgesloten.

Bron: Meteo Gouda, zie voor de weersverwachting: www.meteo-gouda.nl/verwachting-gouda