De Goudse politie-bikers fietsen zich de laatste weken suf. Een van de bikers bracht zijn 55km-tocht kris-kras door Gouda in beeld. 55 kilometer biketoezicht in één nacht. Zie hieronder.
55 Kilometer biketoezicht.
In ons vorige bericht zeiden we het al. "Onze bikers fietsen zich suf". Een van de bikers bracht zijn 55km in beeld. Surveilleren in de straten, groengebieden en natuurlijk de poorten. Je kunt ons overal tegenkomen.#donkeredagenoffensief #ddo #Gouda pic.twitter.com/DgJS1hEy3h— Politie Gouda en Bodegraven-Reeuwijk (@PolGouda) November 25, 2020
"Surveilleren in de straten, groengebieden en natuurlijk de poorten. Je kunt ons overal tegenkomen", aldus de politie van Gouda.
De reden voor de vele rondjes is een vervelende: "We zien helaas een duidelijke stijging van het aantal woninginbraken in ons werkgebied. Natuurlijk acteren we daarop met het donkere dagen offensief. Onze bikers fietsen zich suf en ook te voet zijn we in de wijken te vinden. Camerabeelden helpen ons enorm in de opsporing van de verdachten", aldus een woordvoerder van de politie.
Ben je nog niet in het bezit van beveiliging? Dan is dit wel een gunstige week om iets aan beveiliging te doen. "Wees geen dief van je eigen portemonnee. Surf het internet plat en koop een slimme deurbel of wifi camera met hoge Black Friday korting", zo adviseert de politie van Gouda.