Op woensdagavond 11 maart organiseert de Goudse Dichterschool van 19:30 tot 21:30 uur een workshop Spoken Word. Dit gebeurt in Buurtpunt Zoutman aan het Zoutmanplein 6A in Gouda. Debora Lootsma is de docent. Prijs: €27,50. Voor deelnemers aan de basiscursus en Rotterdampashouders €10,00.
Debora Lootsma, met als alter ego Debby Lost, raakt de weg nog wel eens kwijt en vraagt zich dan af waar ze terecht is gekomen… Op de Goudse Dichtersschool natuurlijk! Debora houdt van taal, tekst en theater. Taal, tekst en theater zijn haar vrienden. Haar soulmates, zo je wilt. Taal, tekst en theater laten haar ogen stralen, haar hart branden en haar mond overlopen van waardevolle woorden, kraakheldere analyses en rake teksten.
Debora is een ervaren stand-up comedian, speechschrijver, spoken word artiest en workshopleider. Zij is op een gegeven moment de wereld van spoken word ingerold – en daar nooit meer uit vertrokken. Rock on! Rol je mee met Debora? Of met Debby Lost? Je bent van harte welkom.
Goudse Dichtersschool
Of je nu een beginnend dichter bent of al ervaring hebt, bij De Goudse Dichtersschool verken je de kunst van het dichten in een inspirerende omgeving. Laat je creativiteit stromen, ontdek verschillende stijlen van woordkunst en deel jouw unieke schrijfsels met anderen. Sluit je aan bij onze modules, doe mee met ons jaarprogramma, en ervaar de magie van poëzie.
Meer informatie op https://www.goudsedichtersschool.nl