Geen treinverkeer rond Gouda na aanrijding met mogelijk persoon

3 February 2022, 09:35 uur
Lokaal
mainImage
AS Media

Door een aanrijding met mogelijk een persoon is er woensdagavond tijdelijk geen treinverkeer geweest rond Gouda. De aanrijding vond woensdag plaats kort na 18u00. Twee uur later kwam het treinverkeer weer langzaam weer op gang. De dienstregeling werd vanaf 20u15 weer opgestart. Vanaf die tijd reed het treinverkeer weer normaal.

Er was veel consternatie woensdagavond rond het Centraal Station van Gouda. De hulpdiensten waren met spoed uitgerukt voor een aanrijding door een passagierstrein met een persoon. Ook de traumahelikopter werd voor het incident gealarmeerd. In samenwerking met onder meer Prorail hebben hulpdiensten op en rond het spoor gezocht.

De brandweer, politie en medewerkers van ProRail zochten met zaklampen op de sporen en op een naastgelegen parkeerplaats in personenauto’s en in bosjes. Tot hun verbazing troffen ze noch op de sporen, noch in of rond het station een slachtoffer aan. Het is niet duidelijk wat er precies aan de hand was.