Duurzame markt zoekt standhouders (gratis) in Gouda. Meld je nu aan

20 July 2026, 09:49 uur
Lokaal , Maak Gouda Duurzaam
mainImage
Maak Gouda Duurzaam

Word deelnemer op de Duurzame markt! Heb je producten voor een duurzaam leven? Vertel je iedereen om energie te besparen en kan je iets laten zien? Bio-based materialen? Heb je tips om tuinen te vergroenen? Verminder je plastic afval, heb je tweedehands kleding of duurzame, recyclede cadeauartikelen? Doe je iets met biologisch voedsel? Kortom: meld je aan en doe mee als deelnemer met een kraam.

Kom naar de duurzame markt
In de Sint-Janskerk is op 21 november een bijzondere markt. Deze duurt van 10.00 en 16.00 uur en wordt georganiseerd door Maak Gouda Duurzaam, samen met de gemeente Gouda. Tijdens de markt zijn er veel duurzame producten, maar ook informatie en tips over een duurzaam leven.

Wil je als deelnemer een gratis kraam?
Draagt je product bij aan een klimaatbestendige tuin? Speciaal voor groene (gevel)tuinen geven tuinambassadeurs advies. Heb je info over een groen dak, of kweek je biologische planten? We zoeken ook kramen met duurzame cadeaus, tweedehands kleding, een kledingruil, ruilbieb, speelgoed (van de kringloop). Geef je informatie over isoleren van een woning en het besparen van energie, met kleine maatregelen of juist ook met grote investeringen, zoals HR++ glas of vloerisolatie? Ook speciale producten zijn welkom, zoals: tassen van oude spandoeken, vintage sieraden en dingen voor in en om je huis. Energiecoaches helpen mensen op weg met hun duurzame zoektocht. Terplekke zijn er ook leuke workshops met hergebruik van spullen.

Praktische informatie
Wat: Duurzame Markt
Waar: Sint-Janskerk
Wanneer: zaterdag 21 november uitladen tussen 08.00 - 9.30 uur.
Je krijgt een tijdslot toegewezen
Speciale "in Memoriam" voor Marjan Minnesma
Deelname met kraam/plaats: gratis incl. koffie/thee en een kraam van 2 meter met een kleed. Zelf je lunch tyer plekke kopen
Aanmelden als deelnemer: via [email protected]
uiterlijk voor 30 september.
Alleen de aankleding van je kraam moet je zelf regelen.
De toegang voor bezoekers is ook gratis.