Door Audi S3 aangereden fietser Chris Bellekom is zwaar gewond

25 February 2024, 13:40 uur
Lokaal
mainImage
AS Media

Een berichtje in het Gouds Dagblad met daarin de opmerking ‘twee fietsers aangereden’. 'Daar zit een hele wereld achter', laat de gehavende Chris Bellekom uit Gouda weten. ''Kim en ik zijn er nog. Maar ik had nooit gedacht dat ik nog van geluk mag spreken met een schedelbasisfractuur, twee gebroken polsen, een gebroken rib, een gebroken elleboog en een hersenschudding. Dank aan Politie Basisteam Gouda en enorme dank aan Groene Hart Ziekenhuis. Ik ben thuis. Maar vraag me niet hoe'', aldus de Goudse dichter Chris Bellekom.

De redactie van het Gouds Dagblad wenst Chris Bellekom en Kim uiteraard veel sterkte en een spoedig herstel toe.

Bericht van vrijdag in het Gouds Dagblad:

Achtervolging eindigt in flinke crash op de Wissel in Gouda

Vrijdagavond om 20.15 uur heeft een ongeval plaatsgevonden op de Wissel in Gouda. Een bestuurder van een Audi S3 sloeg na een stopteken op de Sportlaan op de vlucht voor de politie. De agenten zetten direct een achtervolging in. Op de Marathonlaan kwam de verdachte tot stilstand na een flinke crash. Een personenauto en bestelbus raakte hierbij eveneens zwaar beschadigd. De bestuurder is inmiddels aangehouden. De politie heeft de omgeving afgezet voor verder onderzoek.

Waarschijnlijk heeft de berijder van de Audi S3 even daarvoor twee fietsers aangereden. De automobilist sloeg na het ongeval op de vlucht. Beide fietsers raakten gewond en zijn vervoerd naar het ziekenhuis. De bestuurder van de auto zou hierna betrokken zijn geweest bij de bovenstaande achtervolging door Gouda. De politie moet dit nog bevestigen.