Dag begint bewolkt, 's middags opklaringen

29 November 2020, 09:48 uur
Lokaal
mainImage

Zondagochtend overheerst de bewolking. Pas in de middag weet in een deel van het land de zon nog door te breken. Bij een zwakke tot matige oostenwind blijft het kwik hangen op 3 of 4 graden. In de nacht naar maandag gaat het bij opklaringen enkele graden vriezen. Overdag neemt de bewolking toe en later op maandag volgt wat regen.

Lokaal
Zondag overheerst opnieuw de lage bewolking en is wederom kans op (hardnekkige) mist. De zon kan sporadisch ook even doorbreken. De temperatuur stijgt naar 5 graden Celsius, maar in hardnekkige mist is het wederom circa 2 graden Celsius. De wind is oostelijk en zwak, windkracht 1 à 2 Beaufort.

Na het weekend blijft de onderste laag van de atmosfeer zeer rustig met in de nacht en ochtend kans op (hardnekkige) mist. Vooral in de middagen kan de zon soms even doorbreken. De maxima liggen vaak tussen rond 5 graden Celsius en in de nacht kan het licht vriezen. De zwakke wind waait overheersend uit zuidelijke richtingen.

Bron: Meteo Gouda, zie voor de weersverwachting: www.meteo-gouda.nl/verwachting-gouda