Campus Gouda presenteert zich aan bedrijven en overheid

14 November 2022, 10:55 uur
Lokaal
mainImage
Campus Gouda

Innovatieve techniekopleidingen, samenwerking rond mobiliteit, modules op hbo-niveau en natuurlijk projecten in Living Labs; het kwam allemaal langs tijdens de presentatiemiddag aan bedrijven, onderwijs en overheid in Midden-Holland. Alle Triple Helix partners waren te gast bij Campus Gouda in ons prachtige ArtiLegi gebouw op de Markt in Gemeente Gouda.  

Dankzij de mkb-deal uit 2021 die regio Midden-Holland heeft binnengehaald, zijn er mooie projecten gestart rond mobiliteit en techniekopleiding, natuurlijk met de Bouwacademie Groene Hart. En binnen Campus Gouda worden opleidingen rond zorg en technologie en bodem en technologie gestart. Binnen de Living Labs start men projecten en onderzoeken met studenten. 

Het was een inspirerende middag waarbij wethouder Jan Willem Schuurman van Gemeente Zuidplas constateerde dat de regio de afgelopen jaren grote stappen heeft gezet en nu met elkaar werken aan concrete projecten. Tijdens de afsluiting gaf wethouder Jan Leendert van den Heuvel van Gemeente Bodegraven-Reeuwijk aan dat er een gunstige uitgangspositie is om nu verder op te schalen in de samenwerking.