Naast de hoofdact Bas Ragas zal Anne-Wil Blankers optreden en samen met het kindercollege het verhaal “de Goudse Kaarsjes” spelen tijdens de 70 editie van Gouda bij Kaarslicht op vrijdag 12 december van 19.00 tot 20.00 uur op de Markt in Gouda.
Ondanks de renovatie van het mooie Goudse stadhuis, is ook dit jaar het stadhuis het “podium” van de ceremonie. De openbare verlichting is uit en het stadhuis en de huizen en winkels rondom de Markt zijn deels verlicht door honderden kaarsen.
Een magisch moment voor en door Gouwenaren. Gouda bij Kaarslicht is er voor iedereen en dat zal tijdens de ceremonie zichtbaar zijn. De avond staat in het teken van muziek en traditie, maar we voegen ook vernieuwende elementen toe. Dit jaar hebben we twee hoofdacts! Acteur en zanger Bas Ragas zal zorgen voor een prachtig optreden en Anne-Wil Blankers zal samen met het kindercollege het verhaal “de Goudse Kaarsjes” spelen.
Natuurlijk zullen ook de speeches van de (kinder)burgemeesters, Pieter Verhoeve en Tommie Blauwendraat van Gouda en Kongsberg, Line Spiten, gedichten van de (junior) stadsdichters, Chris Bellekom en Timo van Gastel niet ontbreken. Ongeveer 19.50 uur tellen we gezamenlijk af naar het magische moment waarop de lichtjes in de boom ontstoken worden. Samen luiden we de kerstperiode feestelijk in!