Eind dit jaar bestaat speciaalbierencafe De Goudse Eend aan de Wilhelminastraat 66 vijf jaar.
Ter ere van dit eerste jubileum is door Jeroen Carol-Visser, eigenaar van biercafé de Goudse Eend, een eigen bierrecept gemaakt. En vorige week is dit bier gebrouwen door Jeroen bij Fort brouwerij Duits & Lauret in Everdingen.
"Dit bier zit nog in de gistvaten en gaat nog een hele tijd rijpen. Het wordt een mooie quadrupel. Maar welke naam gaat dit bier krijgen? Tja dat is aan de gasten", aldus Jeroen.
Bedenk een naam en stuur deze naam voor 1 september aan [email protected] en win het eerste glas van dit bier.
Reiseend
Augustus staat voor de deur. De vakantiemaand. De een is al op vakantie geweest, de ander gaat nog. Voor degenen die nog gaan, heeft Jeroen een verzoekje: "Als je nog op vakantie gaat, neem eens het reiseendje mee! De reiseend staat bij ons in de zaak. Telkens gaat het reiseendje met een van onze gasten mee op pad. De foto's van de avonturen van de reiseend staan op de sociale media..."